Apie mus

Dayrent.lt  - pirma ir unikali specializuota svetainė skirta butų, kambarių, nuosavų namų arba kotedžų nuomai kelioms valandoms  arba parai visuose Lietuvos miestuose, tada kai Jums to reikia. Mūsų tikslas suteikti unikalią galimybę greitai išsinuomoti būstą kelioms valandoms jeigu Jums reikia vietos trumpam poilsiui, darbui, prezentacijų pristatymui, fotosesijai arba romantiškam susitikimui su artimu žmogumi. 

Dayrent.lt  - tai puikus darbo įrankis būsto savininkams t
urintiems butą, laisvą kambarį, apartamentus arba visą namą papildomoms pajamoms gauti ir maksimaliai padidinti būsto užimtumą, užpildyti laisvas dienas pasiūlydami valandinę nuomą.

Misija - tapti patikimu partneriu ieškant apgyvendinimo vietų kelioms valandoms visoje Lietuvoje ir tapti kasdieniniu darbo įrankiu būsto savininkams, kurie nori gauti papildomų pajamų, suteikiant svečiams dienos nuomos paslaugas porai valandų arba nakvynei.

Dayrent.lt yra Trumpam.lt ir Dayrent.by svetainės dalis, kas garantuoja Jums didžiausią efektyvumą trumpalaikės nuomos pasiūlymų valdyme. 

 

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI

PAPRASTAS IR DRAUGIŠKAS SKELBIMŲ PATEIKIMO BŪDAS
Svetainė pilnai pritaikyta ne tik stalo kompiuteriams, bet ir visų rūšių mobiliesiams įrenginiams bei planšetėmis, kas užtikrina Jūsų patogų naršymą visur ir visada. Dayrent svetainė prisitaiko prie Jūsų poreikių, nepriklausomai nuo pasirinkto naršymo įrenginio.

NAMŲ JAUKUMAS
Išsirinkus vietą alternatyvia viešbučiui, Jūs gaunate unikalią galimybę sutaupyti lėšų, nes butai kainuoja pigiau už viešbučio kambarius ir dar Jūs gaunate visus buto patogumus ir namų jaukumą prie kurių taip pripratote.

VIENAREIKŠMIŠKAI GERIAUSIA KAINA
Būkite tikri, kad niekur kitur Jūs negausite geresnės kainos. Visi dieninės nuomos pasiūymai Dayrent.lt svetainėje pateikti tiesiogiai nuo būsto savininkų. Dayrent.lt nėra tarpininkas ir neima % arba papildomų komisinių mokęsčių nuo rezervacijų, todėl Jus gaunate tiesioginius savininkų kontaktus, kad galėtumėte savarankiškai aptarti visas sąlygas ir įkainius.

LENGVAI IR PAPRASTA
Surasti ir išsinuomoti butą Dayrent.lt svetainėje labai paprasta. Išsirinkite Jus dominantį miestą ir pasirinkite skelbimų laisvas dienas šiandienai arba rytojui. Iš pateiktų valandinės nuomos pasiūlymų išsirinkite Jums labiausiai patikusi ir susisiekite su savininku visoms sąlygoms aptarti.

JOKIŲ PAPILDOMŲ MOKĘSČIŲ
Jūs patys nutariate ką priimti ir už kokią kainą. Viską, ką Jus uždirbote yra Jūsų!  jus pasiimate visus 100% nuo gautų pajamų suteikiant svečiams dieninės nuomos paslaugą.